Obchod
Ján Šmilňak ml.
Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu
- Obec
- Bardejov
- Od roku
- 2004
- IČO
- 41 231 805
Ján Šmilňak ml.
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 085 01 Bardejov
- Na trhu od
- 1. októbra 2004
- IČO
- 41 231 805
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 46.19)
- Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu
Podnikanie v číslach
- 22
- rokov na trhu
- 2004
- rok vzniku
- 7
- položiek predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Ján Šmilňak ml.
Ján Šmilňak ml. – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Bardejov. Podniká od 1. októbra 2004.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu“ (46.19). Predmet podnikania tvorí 7 položiek, napríklad sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti, veľkoobchod v rozsahu voľných živností a maloobchod v rozsahu voľných živností.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Ján Šmilňak ml.
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 41 231 805
- Dátum vzniku
- 1. októbra 2004
- Miesto podnikania
- 085 01 Bardejov
- Živnostenský register
- Okresný úrad Bardejov, vložka č. 760-10510
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 46.19)
- Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Ján Šmilňak ml. zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 7 položiek.
-
Sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
-
Veľkoobchod v rozsahu voľných živností
-
Maloobchod v rozsahu voľných živností
-
Reklamná činnosť
-
Prieskum trhu a verejnej mienky
-
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
Zobraziť všetkých 7 položiek predmetu činnosti
- Sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
- Veľkoobchod v rozsahu voľných živností
- Maloobchod v rozsahu voľných živností
- Reklamná činnosť
- Prieskum trhu a verejnej mienky
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Výroba mydla, pracích prostriedkov a éterických olejov, čistiacich, leštiacich, parfumérskych a toaletných prípravkov
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Ján Šmilňak ml.?
Miesto podnikania je v obci 085 01 Bardejov.
Čím sa Ján Šmilňak ml. zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu“ (46.19). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti; veľkoobchod v rozsahu voľných živností; maloobchod v rozsahu voľných živností; reklamná činnosť.
Aké je IČO – Ján Šmilňak ml.?
IČO je 41 231 805.
Odkedy podniká Ján Šmilňak ml.?
Podnikanie začalo 1. októbra 2004. Na trhu pôsobí 22 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.